Najostrzejsze papryczki na świecie w 2018 roku

Autor | Papryki, Poradnik

Najostrzejsze papryczki na świecie w 2018 roku są uprawiane przez pali2razy.pl. Poniżej przedstawiamy nasze doświadczalne poletko. Co urośnie to zrywamy, ale niestety ponownie odrasta i tak się męczymy od kilku tygodni. Pocieszamy się tylko tym, że jak wszystko zjemy to nic już nie będzie 😉 Nasiona będą 😉

Najostrzejsze papryczki w 2018 roku

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

Skala ostrości Scoville’a w naszej uprawie

Na powyższym filmie mamy przegląd niemalże całej skali ostrości. Od Jalapeno po Carolinę Reaper, Trinidada Morugę, a nawet występują krzyżówki jakich jeszcze świat nie wie że istnieją. Sami jesteśmy ciekawi pewnych owoców, które widać na filmie.

Poniżej co ciekawsze opisy zjawisk, które wystąpiły na tym naszym doświadczalnym polu. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wiatru, pszczół, oraz nas samych przechadzających się między roślinami i czasami specjalnie ocierającymi ich o siebie.

Najostrzejsze papryczki 2018

0:00 Carolina Reaper RED która już jest ORANGE, były czerwone ale ktoś lub coś je przemalowało

0:10 7pot Brain Strain Yellow

0:22 Bohemian Ghost Pepper

0:32 Trinidad Moruga Scorpion RED

0:41 7pot Katie

0:48 7pot Dauglah

1:03 CP115 Hybryda

1:13 CP358 Apocalypse

1:22 Trinidad Moruga Scorpion Yellow

1:42 i 1:59 Candle Fire Chilli

2:03 Piri Piri Bird’s Eye

2:12 7pot Lucy

2:34 CP288 black Butlah

2:50 Trinidad Moruga Scorpion Green

3:05 To formalnie jest Carribean RED ale jak widzimy nim nie jest. Podejrzenie jest że dobrała się do niego 7pot Lucy lub co gorsze któryś z Trinidadów.

3:55 Jalapeno 🙂

4:14 Aji Cito

4:44 Carribean RED w czystej postaci 🙂

5:06 Carolina Reaper to wiemy, ale jaki kolor już nie

To bardziej znaczące odmiany ze wszystkich posiadanych przez nas krzaków. Komu się podobało to łapka w górę a będzie więcej filmów.

Sklep ostre papryki nasiona, oświetlenie GrowLED

W sekcji sklep dostępne są nasiona uprawianych przez nas pomidorów i ostrych papryk chilli. Posiadamy w swojej ofercie nasiona najostrzejszych odmian papryk chili dostępnych na świecie.Własne pomidory lub papryki chili na parapecie czy Twoim balkonie to nie jest żaden kłopot ani problem. Kup nasiona i zacznij uprawę już dzisiaj. Dostępne jest także specjalne oświetlenie GrowLED 28W jak i 120W full spektrum.

pali2razy ostre papryki chilli nasiona

pali2razy uprawiamy najostrzejsze odmiany papryk chili na świecie. Stosujemy uprawę doniczkową, a nasz sklep oferuje nasiona ostrych papryk chilli oraz specjalne lampy GrowLED 28W i 120W full spektrum przeznaczone do uprawy roślin.

dziękujemy za pomoc : http://www.crossmindstudio.pl/

Ostatnio zmodyfikowane: 18 września, 2018

Dodaj komentarz