Zbiór papryk 2018r.

Autor | Papryki, Poradnik

zbiór papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot 2

Zbiór papryk trwa w najlepsze. Dlatego już teraz nasiona ostre papryki 2018 roku – sklep jest otwarty. W pali2razy.pl specjalizujemy się w uprawie doniczkowej najostrzejszych odmian papryk chilli na świecie. Sezon 2018 roku dobiega do końca w związku z tym nasza oferta powiększa się z każdym dniem. Poniżej przedstawiamy film z naszej uprawy. Tak wyglądają krzaki przygotowane do wybarwiania. Ostatnie ostre promienie słońca powodują, że codzienny zbiór papryk to coraz większe ilości tzw. superhotów

Jak wygląda nasz zbiór papryk w 2018 roku ?

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.

Nasiona ostrych papryk – suszenie

Oto jak suszą się nasiona tzw. „super hotów” Bez żadnych maszyn, powoli, w warunkach domowych potrafią tak leżeć nawet 3 tygodnie. I już dostępne są dla Was w naszym sklepie. Każdy zestaw nasion posiada także kawałek suszu.

suszenie papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7potsuszenie papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot 2

suszenie papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot 1

Zbiór papryk tzw. superhot

Odmiany CP288, CP358, CP115, Trinidad Moruga Scorpion w kilku kolorach, cała gama odmiany 7pot to wszystko za chwilę będzie specjalnie przygotowywane do tego aby w jak najlepszej kondycji trafiło do Was.

zbiór papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot 2

Jak widać na poniższych zdjęciach tylko naturalne ( a co za tym idzie niestety trwające trochę czasu ) metody suszenia gwarantują wspaniałą kondycję nasion a także niepowtarzalny smak i zapach suszu.

zbiór papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot 1

Niekiedy nawet miesiąc czasu czekamy aż proces naturalnego suszenia się zakończy. Wierzcie nam warto, a przekonacie się o tym otwierając woreczek z nasionami.

zbiór papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper

zbiór papryk nasiona 2018 sklep dragon's breath carolina reaper 7pot

Na powyższym obrazku od góry mamy Caribbean Red, Bohamian Ghost Pepper oraz coś co nas zaskoczyło najbardziej. Oto krzyżówka Caribbean Red z Trinidadem Morugą Scorpionem Red. Wiatr, pszczoły nie wiemy co spowodowało takie zamieszanie na placu, ale jeden krzak Caribbeana dał owoce te na górze zdjęcia z drugi te na dole. Różnica widoczna gołym okiem. Sami nic nie robiliśmy to tylko działania natury 🙂

Pierwsze wrażenia po skosztowaniu … hmm … chwilowe odjęcie mowy, język lekko zdrętwiały, wydaje się bić na głowę Carolinę Reaper. Ok może to takie nasze pierwsze mylne odczucia, ale po pokrojeniu kilku szt. tej krzyżówki w grubych gumowych rękawiczkach, niestety ale skóra nadal piecze a od tego czasu minęło ponad 10 godzin.

Nasiona ostre papryki 2018 – oświetlenie GrowLED

W sekcji sklep dostępne są nasiona uprawianych przez nas pomidorów i ostrych papryk chilli. Posiadamy w swojej ofercie nasiona najostrzejszych odmian papryk chili dostępnych na świecie.Własne pomidory lub papryki chili na parapecie czy Twoim balkonie to nie jest żaden kłopot ani problem. Kup nasiona i zacznij uprawę już dzisiaj. Dostępne jest także specjalne oświetlenie GrowLED 28W jak i 120W full spektrum.

pali2razy zbiór papryk ostre chilli sklep nasiona

pali2razy uprawiamy najostrzejsze odmiany papryk chili na świecie. Stosujemy uprawę doniczkową, a nasz sklep oferuje nasiona ostrych papryk chilli oraz specjalne lampy GrowLED 28W i 120W full spektrum przeznaczone do uprawy roślin.

dziękujemy za pomoc : http://www.crossmindstudio.pl/

Ostatnio zmodyfikowane: 29 września, 2018

Dodaj komentarz